خرید فونت ایوب

بزودی فونت ایوب منتشر خواهد شد
بزودی منتشر می شود

نظرات برای مقالات طراحی و فتوشاپ

ورود کاربران

فونت ایوب

برای اولین بار است که فونت کتب درسی اول تا ششم دبستان طراحی می شود و در اختیار همه ی عزیزان دانش آموز و البته معلمان قرار می گیرد. (تغییراتی در فونت اصلی که استاد کامران انصاری طراحی کرده اند انجام شده است) در این فونت بسیاری از اشکالات در باب اندازه اصلاح شده است و همین طور در ابعاد بزرگ و بسیار بزرگ در بخش اتصالات اشکال دیده نمی شود!
این فونت یک فونت تحریری ، که در آن انحناها بسیار پیچیده باشند ، نیست. بنابراین از این زاویه، این شکل از طراحی برای مقطع دبستان قابل انتقاد نیست.
دقت کنید اصول دست خط ها در آینده برای دانش آموزان معمولا بنیاد فونت تحریری را دارد و تقریبا شامل یک دسته از قوانین برای نوشتن هستند. (به زودی در یک مقاله کامل شرح خواهم داد)
کاربرد این فونت فقط برای دانش آموزان عزیز نیست بلکه طراحان و علاقمندان هم می توانند از این فونت استفاده کنند.
و اما نکته مهم : چرا دانش آموزان بهتر است از این فونت استفاده کنند؟
دیدن حروف و کلمات در ابعاد بزرگ برای یادگیری دانش آموزان بسیار موثر است.
منتظر نظرات همه دوستان هستم. موفق باشید.

یکسال در اینماد

وب سایت
parsafont.ir

ارسال دیدگاه و سوال شما

سئوال یا دیدگاه شما در اسرع وقت منتشر خواهد شد

سوالات و دیدگاه های شما

استیو
تاریخ : ۶ اسفند ۱۴۰۲
سلام. ای کاش دولت از این جور فونت ها خیلی حمایت می کرد و ارزان تر در اختیار همگان قرار میداد که در تایپ های روز مره فونت های این چنینی و نستعلیق جایگزین فونت های استاندارد می شد .
هلاکویی
سلام. سپاس از نظرتون
علیرضا صدیقی
تاریخ : ۱۸ بهمن ۱۴۰۲
سلام. خیلی کار قشنگی انجام دادین. کاشکی اسمش رو میذاشتین فونت دارا و سارا :)
هلاکویی
سلام . سپاس و تشکر از نظر شما...
الهه اصلانی
تاریخ : ۱۵ آبان ۱۴۰۱
به نظرم تلاش و پشتکاری که برای خلق این فونت بسیار زیبا داشتین کاملا مشهوده، فونت های فارسی کمی هستن که به تمام وجوه توجه کرده باشن و در نهایت دقت و ظرافت منتشر شده باشن، فونت ایوب کاملا معیار های مورد نیاز برای کاربران خاص خودش و حتی عام رو در نظرگرفته و به بهترین شکل طراحی شده و توسعه پیداکرده، خسته نباشید میگم بهتون مثل تمام کارهای دیگه این مورد موفق هم به رزومه‌‌ی حرفه‌ای شما اضافه میشه،‌.
هلاکویی
خیلی ممنون... تشکر از شما...
زهراهلاکوئی
تاریخ : ۱۴ آبان ۱۴۰۱
با سلام وتشکر از سایت خوب و مفیدتون من معلم پایه اول ابتدایی هستم با توجه به فونت خود کتاب وخط تحریری کتاب فونت حال حاضرشما بسیارنزدیک به خط تحریری کتاب می باشد باتشکر ازدقت شما بزرگوار امیدوارم موفق باشید
هلاکویی
ممنون...